דאודורנטים טבעיים לבני נוער

הדאודורנט הוא למעשה חומר המונע ריחות לא נעימים של הגוף. השם הלועזי לריח לא נעים מהסוג הזה הוא אודור (Odor) והמילה דיאודורנט פשוט נגזרת ממנו. המטרה של דיאודורנט היא לבטל את הריח הזה, שנוצר בגלל מגוון סיבות. דאודורנטים טבעיים לבני נוער, מסייעים להם להפחית או להעלים את הריח הלא נעים של הגוף, בעיקר לאחר מאמץ או במזג אוויר חם ולח. מתי נדרשים דאודורנטים טבעיים לבני נוער? מה ההבדל בין מוצרים טבעיים, המאפשרים טיפוח טבעי לגוף, לבין מוצרים מונעי ריחות שאינם טבעיים? כיצד פועלים מוצרי קוסמטיקה טבעיים ובכלל זה דיאודורנטים? להלן התשובות.

מוצרים טבעיים

דאודורנטים טבעיים לבני נוער נדרשים בגיל שבו ריח הגוף של הילד או הילדה מתחיל להיות מורגש באופן שלא ניתן להתעלם ממנו. ריח הגוף כאמור נובע מהזעה בעקבות פעילות גופנית מאומצת, המאפיינת בדרך כלל בני נוער רבים. לעיתים מזומנות הריח כאמור נובע משינויים הורמונאליים בגיל ההתבגרות. אין דרך בדוקה לקבוע את הגיל המדויק שבו נדרשים דאודורנטים טבעיים לבני נוער. עם זאת, אפשר לקבוע בוודאות כי מוצרים טבעיים לבני הנוער, כולל דיאודורנטים, מוצרי טיפוח טבעי לגוף או מוצרי קוסמטיקה טבעיים, עדיפים על פני מוצרים אחרים, סינתטיים. ההמלצה החד משמעית הינה להרגיל את הילד או הילדה שלכם להשתמש במוצרים כאמור, הן מפאת התועלת הבריאותית שלהם והן משום שהחומרים שמהם מורכבים המוצרים כאמור לעיל הם גם ידידותיים לסביבה בדרך כלל.

טיפוח טבעי לגוף

ההבדל בין דאודורנטים טבעיים לבני נוער ולבני הגילאים המבוגרים יותר, לבין מוצרים סינתטיים, טמון בעיקר באופן הפעולה שלהם. דאודורנטים טבעיים לבני נוער ובכלל, כמו גם מוצרים טבעיים אחרים לטיפוח הגוף, פועלים על בסיס רכיבים טבעיים בלבד.   מוצרי טיפוח טבעי לגוף אינם מתבססים על חומרים המונעים את ההזעה בצורה מלאכותית, חומרים שבני נוער, שהעור שלהם הוא רגיש יותר מילא, עלולים להיות אלרגיים אליהם. מוצרי קוסמטיקה טבעיים משיגים את אותה התוצאה, קרי מניעת ריחות וויסות ההזעה של הגוף, אבל הם אינם מייצרים כל תגובה הנוגדת את ההתנהלות הטבעית של הגוף.

מוצרי קוסמטיקה טבעיים

אם דאודורנטים טבעיים לבני נוער, מעניינים אתכם, זה המקום הנכון עבורכם. מוצרי הטיפוח האיכותיים של אמה לורה נמנים עם הטובים ביותר בתחום ומשיכים את התוצאות הטובות ביותר. המומחים של אמה לורה יתאימו עבורכם את המוצר המתאים לצרכים ולרצונות שלכם. זאת, מקרב מבחר גדול של מוצרים טבעיים, מוצרי טיפוח טבעי לגוף וכן מוצרי קוסמטיקה טבעיים. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור ההיגיינה וההרגשה.

מאמרים:

© Ama-Lurra קוסמטיקה טבעית