מוצרי טיפוח המומלצים לעור פנים מעורב / מאוזן


עור מעורבעור מעורב הוא עור שמשלב בתוכו איזורים שומנים |(ברוב הפעמים זה באיזור הT איזור המצח אף סנטר )

ובמקרים נדירים איזור ה T הוא יבש ושאר האיזורים שומניים.על מנת לטפל ולאזן את עור צריך מוצרי טיפוח והשיגרה המתאימה לו

עור מאוזןעור לא שומני מידי ולא יבש מידי , חלק ללא פצעונים , עור זה הוא עור ביא , אך חשוב לשמר על הבריאות שלו ולכן צריך גם כן מוצרים ושיגרה המתאימה לעור זה

שגרת הטיפוח המומלצת

לחצ\י על סוג ההעור שיותר נוגע לך

עור מעורב הוא עור שבו איזורים שומניים ואיזורים יבשים , ולכן צריך לטפל בו בצורה המתאימה רק לו .

אז קודם אנחנו ממליצים לנקות את הפנים בצורה יסודית אנחנו ממליצים על

# סבון טבעי אדמה צהובה האדמה הצהובה מגיע אלינו ממצפה רמון שליד אילת , סבון טבעי על בסיס זית המשלב בו שמנים צמחיים ואדמה חוואר צהובה הנעדרת בשפע המינרלים . ניקוי העור עם סבון מסוג זה מהווה ניקוי עמוק ויסודי לעור הפנים – פילינג טבעי לפנים , באדמת המדבר תערובת שמנים אתריים : לבנדר גרניום וילנג ילנג , המפיצים ניחוח מתוק ובריזת חודש מדברית

לאחר הניקוי עם סבון אנו ממליצים לבצע עיסוי עם

# גלגלת הג'ייד גלגלת ג'ייד או בשמה  ג'ייד רולר לפנים  , תכשיר טיפוח והמרצה לעור הפנים . מכיל אבן ג'ייד ירוקה. תפקיד הרולר . להמריץ  ולהזרים דם כדי להעניק לעור מראה זוהר , מניעה  של הופעת קמטוטים בפנים  כחלק מטיפול אנטי-אייג'ינג, אבן הג'ייד מעניקה מעבר לטיפוח הפיזי גם תכונות הוליסטיות משילוב אבן טבעית בעלת סגולות הג’ייד הירוקה עוזרת לאיזון כללי , מגבירה הרמוניה ושלווה.

בשילוב עם

# ג'ל ליחוח חומצה היאלורוניתלפנים , ג'ל המכיל חומצה היאלורונית , המשפרת את רמת הגמישות והלחות בעור לאורך היום והלילה ע"י הווייתו . מתאים לכל סוגי העור , סרום טבעי עדין נספג מהר ומשאיר ברק על הפנים . חומצה היאלורונית היא חומר נפלא  זהו חומר דמוי ג'ל סמיך שנמצא באופן טבעי ברקמות חיבור בגופנו, מבנה אטומי גדול המסוגל לספוח אליו כמות גדולה של מים.

**המלצה להשתמש בגלגלת ג'ייד  כאשר מכניסים אותה למקרר – והיא סופגת קור בצורה מהירה הקור מכווץ את הנקבוביות בשילוב עם המוצרים לשיפור מראה העור **

לאחר מכן מומלץ להשתמש בצורה יסודית ב

#פילינג ג'ל סקראב משמש טבעי פילינג ג'ל סקראב משמש טבעי לעור הפנים , פילינג טבעי עדין לפנים המכיל גרגירי משמש זעירים ומעושרים בשמנים ארומטיים ותמציות צמחים . מנקה ביסודיות את העור מסיר עודפי תאים מתים משכבת העור העליונה . מעודד התחדשות תאים ומונע הופעה של פצעונים .השימוש בפילינג הטבעי לאחר שטיפה עם סבון טבעי משפרת את מצב העור בצורה משמעותית .

נסגור את שגרת הטיפוח למריחת הקרם .

אם את\ה עושה את הטיפוח הזה בלילה מומלץ להשתמש

#קרם לחות וניל פצ'ולי (קרם לילה) – קרם עשיר בלחות מתאים כקרם לחות ללילה . קרם לחות זה נותן את הלחות שעורך צריך כדי להשתקם ממה שהוא עובר במהלך היום שימוש לאחר סבון טבעי משפר את איכות הקרם משמעותית .

אם את\ה עושה את הטיפוח בבוקר לפני היציאה לעבודה מומלץ להשתמש

# קרם יום לחות והגנה (קרם יום) –  קרם יום טבעי  במרקם קטיפתי ועדין , המעשיר את העור ברכיבי לחות פעילים הנספגים היטב בעור . החומרים הפעילים המבוססים על איכות שמן אובליפיחה , נר הלילה וחומצה היאלורונית בשילוב תמציות צמחי מרפא ושמנים ארומתרפיים , המעניקים הגנה רחבת טווח , החיונית למניעת נזקי שמש ורדיקלים חופשיים .

ולסיום להרגעת העור העדין מסביב לעיניים שימוש

# קרם עיניים קליל – מעניק לחות אופטימלית  לטיפול בהופעת קמטים , סימני עייפות ועיגולים שחורים  . קרם העיניים  של חברת אמה לורה הוא טבעי לחלוטין אשק פותח ע"י ד"ר דורית יוסף

עור מאוזן לא צריך הרבה , הוא דיי בריא הוא רק צריך את התחזוק המתאים לו ,

אז קודם כל מנקים את הפנים עם סבון בצורה יסודית , לעור מאוזן יכול להתאים מאוד סבון שמן זית ללא בושם או סבון רימון מתוק שני אלה הם סבונים מאוד עדינים שמנקים את העור בצורה יסודית ועדינה .

לאחר מכן מומלץ מאוד להשתמש בסרום חומצה היאלרונית , הוא שומר על הלחות שעורך צריך

# סרום ליחוח חומצה היאלרוניתסרום חומצה היאלורונית לפנים , ג'ל המכיל חומצה היאלורונית , המשפרת את רמת הגמישות והלחות בעור לאורך היום והלילה ע"י הווייתו . מתאים לכל סוגי העור , סרום טבעי עדין נספג מהר ומשאיר ברק על הפנים . חומצה היאלורונית היא חומר נפלא  זהו חומר דמוי ג'ל סמיך שנמצא באופן טבעי ברקמות חיבור בגופנו, מבנה אטומי גדול המסוגל לספוח אליו כמות גדולה של מים.

ולבסוף לאחר הניקוי ,והלחות שעורינו צריך , מומלץ לסגור את שיגרת הטיפוח בקרם לחות שישמור על עורך .

אם את\ה עושה את הטיפוח הזה בלילה מומלץ להישתמש

#קרם לחות וניל פצ'ולי (קרם לילה) – קרם עשיר בלחות מתאים כקרם לחות ללילה . קרם לחות זה נותן את הלחות שעורך צריך כדי להשתקם ממה שהוא עובר במהלך היום שימוש לאחר סבון טבעי משפר את איכות הקרם משמעותית .

אם את\ה עושה את הטיפוח בבוקר לפני היציאה לעבודה מומלץ להישתמש

# קרם יום לחות והגנה (קרם יום) –  קרם יום טבעי  במרקם קטיפתי ועדין , המעשיר את העור ברכיבי לחות פעילים הנספגים היטב בעור . החומרים הפעילים המבוססים על איכות שמן אובליפיחה , נר הלילה וחומצה היאלורונית בשילוב תמציות צמחי מרפא ושמנים ארומתרפיים , המעניקים הגנה רחבת טווח , החיונית למניעת נזקי שמש ורדיקלים חופשיים .

ולסיום להרגעת העור העדין מסביב לעיניים שימוש

# קרם עיניים קליל – מעניק לחות אופטימלית  לטיפול בהופעת קמטים , סימני עייפות ועיגולים שחורים  . קרם העיניים  של חברת אמה לורה הוא טבעי לחלוטין אשק פותח ע"י ד"ר דורית יוסף