סבונים ומוצרי טיפוח טבעיים שעושים את ההבדל

הקניות שלי - 0מוצר(ים)
לא נבחרו מוצרים
  • בית
  • מיכל סבון טבעי מבית Ama Lurra

מיכל סבון טבעי מומלץ על ידי אמה לורה כדרך הטובה לשמור על סבון  

סבון טבעי הוא סבון המכיל שמנים צמחיים בשילוב חומרים טבעיים נוספים, אינו מכיל מייצבים . מכיוון שכך, הוא הידידותי ביותר לעור הגוף במיוחד לאלה שלהם רגישות בעור .יתרון נוסף וחשוב שיש לסבונים טבעיים הוא ההקפדה במניעה של שימוש ב  S.L.S – Sodium Lauryl Sulfate . דטריגנט חריף שפוגע בשכבת השומן הטבעית שעל העור מעודדת יבוש יתר של העור ופגיע בתהליך הטבעי של העור .

שימוש בסבון טבעי חשוב לבריאות העור אך בכדי שנפיק את המירב גם לאחר שהוצאנו אותו מאריזתו, חשוב לשמור אותו בתוך מיכל לסבון  מותאם לסבון טבעי. אז על מה אנו ב"אמה לורה" ממליצים כמיכל סבון טבעי ייעודי?

1.חפשו מיכל סבון מאוורר

חשוב לחפש מיכל לסבון בעל פתחים גדולים , ניקוז הנוזלים אחרי רחצה ישמרו על הסבון יבש בין השימושים , פעולה זו חשובה מאוד  . מיכל סגור כסבוניות חרס שלהם חורים זעירים לניקוז המים  נסתמים מהר עם משקע הסבון וגורמים לסבון להיות באופן קבוע בסביבה רטובה . סבון המוחזק במיכל כזה ימס ובכך קצרנו את חיי המדף של הסבון

IMG_3862מיכל סבון טבעי אמה לורה

 2.מומלץ שימוש בחומרי גלם טבעיים

החיבור בין סבונים טבעיים למיכל המיועד לו שישלב גם הוא חומר טבעי כמו עץ, אבן או חרס .יחבר באופן הוליסטי את השימוש במרכיבי הסבון והמיכל השומר עליו.

 קצת על סגולותיו של סבון מוצק מהטבע

סבון טבעי העשוי כולו מרכיבים טבעיים ומיוצר בתהליך הנקרא סבוניפיקציה, הוא מעין סוג של מלח. מכיוון שהמלח הוא חומר סופח נוזלים ומחטא, הרי שגם הסבון הוא חומר שלא רק מנקה את העור אלא גם מחטא אותו ביסודיות. אם אתם במקרה נמנים עם אותם אנשים שחושבים שסבון מוצק הוא לא סטרילי כי הוא עובר מיד ליד וסופח אליו חיידקים – דעו שההיפך הוא הנכון. בגלל יכולת החיטוי החזקה שלו, הרי שכל עוד הסבון יבש הוא מתפקד ממש כמו מלח, והסיכוי שתתפתח עליו בקטריה כמעט לא קיים. לעומת זאת, בלי החומר המשמר שמכניסים לכל סבון נוזלי סטנדרטי, היו מתפתחים בו זיהומים רבים פשוט בגלל העובדה שהוא מכיל מים. אבל, חשוב לזכור: על מנת שהסבון המוצק לא יפתח בקטריות וזיהומים, חשוב לשמור אותו יבש. לשם כך צריך מיכל סבון טבעי, שיגן עליו מפני רטיבות.

IMG_3952

לסיכום חשוב להדגיש את חשיבות השימוש בסבון טבעי וחשוב לא פחות מהו המיכל לסבון הטבעי שאנו בוחרים להשתמש כדי לשמור על חיי מדף תקינים של הסבון אחרי פתיחתו 

אשמח להמליץ לכם על מספר מיכלים מותאמים שניתן לרכוש דרך האתר

מיכל טבעי  – סבוניה מעץ כהה

מארז סבונים קטן עם סבוניה

 

 

אמה לורה משווקת מבחר גדול של סבונים טבעיים באיכות מעולה, ומאפשרת לכם להמשיך להשתמש בהם לאורך זמן. אצלנו תוכלו למצוא מבחר מיכלים לסבון טבעי אשר מגנים על הסבונים המוצקים מפני רטיבות ולחות וכך מגנים גם על העור שלכם.

מיכל סבון טבעימיכלי סבון טבעימיכל לסבון טבעימיכל סבון טבעי